Kontakt

NAVCOM Technology s.r.o.

Sídlo firmy:
Holická 1173/49a
77900 Olomouc - Hodolany

: 05645913
DIČ: CZ05645913

e-mail: obchod@navcom.cz

Tel.:+420 608 965 898

Hablov

Výpočetní technika

Páteřní činností naší firmy je poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Na poli výpočetní techniky dochází k velkému pokroku a stává se nedílnou součástí našeho pracovního i osobního života a naším zájmem je tuto skutečnost co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit.

Při práci uplatňujeme zkušenosti i nové získané informace tak, abychom naše služby přizpůsobily poptávce trhu a kvalita odpovídala náročným požadavkům. Naši dodavatelé jsou renomované firmy v oblasti IT, což je pro naše klienty záruka kvality nabízeného zboží, kvalitního a rychlého servisu.

Nabízíme kompletní sortiment, ať již spotřební elektroniku, tak i počítačové sestavy, jednotlivé komponenty, tiskárny, kopírky, monitory, skenery, síťové prvky, periferie, spotřební materiál a další. Díky široké síti našich partnerů zaručujeme našim klientům jistotu kvalitního zboží za nejnižší ceny.

Nabízíme i kvalitní pozáruční servis vždy s ohledem na požadavky klienta. Rádi Vám taktéž poskytneme poradenství v případech, kdy si nevíte rady, nebo když je potřeba zajistit bezproblémový chod sítě výpočetní techniky.